O NÁS

TC line s. r. o. byla založena roku 2002. Postupně se úzce specializovala na vytváření individuálních vzdělávacích programů dle specifických nároků klienta. Naší nejvýznamnější oblastí je jazykové vzdělávání. Obzvláště v současné době je třeba posilovat jazykovou vybavenost národa, zaměřit se na zvyšování efektivity jazykového vzdělávání a rozvíjet jazykové dovednosti nejen dětí a mládeže, ale i dospělých. Jednou z našich aktivit je firemní vzdělávání. Jsme přesvědčeni, že jedině kvalifikovaní a jazykově vybavení zaměstnanci jsou hlavními aktéry image firmy, výrazně přispívají ke zvyšování firemní kultury a jejímu udržitelnému rozvoji. Všechny vzdělávací programy připravujeme výhradně „na míru“ klientů. Výuku zajišťují pouze kvalifikovaní lektoři, s bohatými zkušenostmi a jasně definovanou vizí.

 

NAŠE PŘEDNOSTI :

 • Poskytované služby jsou zajišťovány kompletně – od vybavení potřebných dokumentů (např. zajištění víz), cestovních dokladů (letenky, jízdenky apod.) až po sjednání potřebného cestovního a zdravotního pojištění.
   
 • V případě zajišťování zahraničních jazykových pobytů pro děti a nezletilé vyřídíme všechny potřebné náležitostí (doprovod na letiště, během letu, transfer do místa ubytování, odborný pedagogický dohled během pobytu, 24h asistenci, povolení k vycestování do zahraničí apod.).
   
 • Standardně je klientům při zajištění stáže v zahraničí k dispozici 24h linka.
   
 • Jazyková výuka je poskytována v prostorách společnosti TC line s. r. o., k dispozici jsou učebny či přednáškové sály. Adresy našich učeben naleznete v Kontaktech.
   
 • Firemní výuka je zajišťována v prostorách klienta. Doprava lektora v oblasti Prahy je zdarma.
   
 • Individuální koncepce jazykové přípravy klienta.
   
 • Spolupráce výhradně s kvalifikovanými lektory a neustálý kontakt s partnerskými jazykovými školami v zahraničí.
   
 • Specializace na jazyk francouzský – jak obecný, tak i odborný – především finanční, stavební či právnická francouzština.

 

Nabízíme poradenství a vzdělávací programy na míru

pro firmy i veřejnost.

 

Nabídka